O firmie

BLACH - MET Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo „ Blach-Met ” sp. z o.o. powstało 1-go lipca 1993 roku. W tamtym okresie był to niewielki zakład zatrudniający sześciu pracowników i specjalizujący się w produkcji elementów systemu odwodnienia dachów.

W 1996 roku, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, poszerzyliśmy naszą działalność o projektowanie układów wentylacyjnych i związanego z tym osprzętu, podejmując się jednocześnie ich produkcji, montażu oraz nadzoru gwarancyjnego nad wykonanymi instalacjami. Lata pracy i doświadczeń, ciągła modernizacja cyklu produkcyjnego, spowodowały znaczny rozwój firmy, poszerzając naszą ofertę do ponad trzystu pozycji asortymentowych w obu branżach.

Na chwilę obecną specjalizujemy się w projektowaniu systemów wentylacyjnych m.in. dla szpitali, zakładów przemysłu spożywczego, branży hotelarskiej i innych. Projektowane przez nas układy spełniają wymagania w zakresie norm Unii Europejskiej.

Ponadto zapewniamy Państwu pełną obsługę przy instalacji systemu rynnowego oraz budowie lub remoncie dachu, a także doradztwo, kosztorysowanie, wykonanie i gwarancję. Na polskim rynku w obecnej chwili jest mnóstwo materiałów dekarskich. Nasza firma oferuje najlepszej jakości pokrycia dachowe z blach dachówkowych, falowanych i trapezowych oraz niezawodne elementy systemów rynnowych.

GDZIE JESTEŚMY
Blach-met Sp. z o.o.
ul. Cebuli 17
46-080 Chróścice
tel. 77 / 403 25 20
fax 77 / 469 52 37
e-mail: info@blachmet.com.pl

Kontakt »

^ Przewiń do góry