USŁUGI INSTALACYJNE

W trosce o maksymalne zadowolenie klienta, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji. Rozpoczynając współpracę z Inwestorem, staramy się wykonać optymalny projekt spełniający potrzeby i oczekiwania klienta oraz zgodny z wymogami przepisów Prawa Budowlanego i norm Unii Europejskiej. W kolejnym etapie zajmujemy się montażem całej instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej zgodnie z opracowanym projektem. Zapewniamy własne wyspecjalizowane w tej dziedzinie grupy montażowe. Po zakończonym procesie montażowym oferujemy również nadzór gwarancyjny i serwisowy nad wykonanymi instalacjami.

Specjalizujemy się w projektowaniu systemów wentylacyjnych m.in. szpitali, zakładów przemysłu spożywczego, branży hotelarskiej i innych.

Wykonujemy montaż i projektowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w oparciu o projekty własne jak również wykonane przez inne firmy. Ponadto w oparciu o posiadany park maszynowy oferujemy szeroki wybór elementów wentylacyjnych własnej produkcji oraz produkcji naszych partnerów handlowych.

Oferta umożliwia dostosowanie systemu wentylacyjnego do indywidualnych potrzeb poszczególnych instalacji a wysoka jakość produktów umożliwia jego długotrwałe użytkowanie.

Na życzenie naszych klientów dostarczamy także inne elementy systemu wentylacyjnego i klimatyzacyjnego, takie jak:

  • centrale wentylacyjne,
  • wentylatory,
  • nagrzewnice,
  • klimatyzatory,
  • agregaty skraplające,
  • i inne według potrzeb klienta.
^ Przewiń do góry